Новорічний корпоратив для великої компанії

Новорічний корпоратив для великої компанії

Шум упряжки (дзвіночки), входить Дід Мороз:
Ох і зимно на вулиці! Як же у вас тепло і душевно! Щось я забув, який це ми Новий рік зустрічаємо?

Зал:
2018!

Дід Мороз:
Точно! Будемо ми зустрічати весело і креативно! Бач, які я слова знаю!

Заходять в зал, вірніше ввалюються, обнімаючись і хитаючись в різні боки, Ялинка і Заєць і співають (мотив пісні «Бували дні веселі):
Бувають дні веселі
Під новий, новий рік!

Костюм Ялинки: будь кислотного кольору штани, розкльошена міні-спідничка зеленого кольору, сорочка, з кишені якої визирає одноразовий стаканчик. На голові-обруч з неабияк пошарпаної ялинкової гілочкою.

Костюм Зайця: шортики, розтягнута сильно поношений майка, домашні капці, хвостик і вушка на обручі – одне рівне стирчить вгору, а друге – чітко паралельно підлозі, тобто має горизонтальне положення (можна просто вирізати вушка з паперу, а на звороті прикріпити дріт, за допомогою якої і задати потрібний напрямок вух).

Дід Мороз:
Це що за маскарад!

Ялинка:
А що таке?! Це, у яких нормативних документах написано, що я повинна кожен Новий рік, як Попелюшка стояти в кутку, переливаючись всіма кольорами веселки, та ще піддаватися ризику бути спаленої допомогою китайських гірлянд?

Заєць:
Так! А у мене, що за роль з року в рік? Прык-скок, прык-скок. Тьху, курям на сміх! Ми що не люди?! Де наше відро олів’є і пляшки, пляшки, пляшки. Ась?!

Дід Мороз:
Знайшли час! Сценарій затверджений ще за царя гороха – ялинка повинна стояти, переливаючись всіма кольорами веселки, а під нею лежати уморенные зустріччю Нового року товариші святкуючі. Всі… Тому прошу зібратися, привести в належний нагоди вигляд і організувати новорічний корпоратив (обводить руками зал) цього дивовижного колективу.

Заєць:
Мріяти нешкідливо.

Ялинка:
Тссс (щось шепоче Зайцю на вухо, обоє всміхаються).

Заєць:
Прав ти Дід Мороз. Давай, починай по порядку, а ми в бруд не вдаримо.

Дід Мороз:
Ось і славно. Внучка моя поки затримується. Але до нас на свято поспішає Білосніжка. Думаю, що зустріч з такою позитивною, елегантною дівчиною буде всім приємна.

В цей час Ялинка в руках крутить паличкою, а Заєць скаче навколо неї і щось шепоче.

Лунає звук тупоту ніг (поспішає Білосніжка з 7-ма гномами).

Під звуки (приспів) пісні «больше гламура» входить Сергій Звєрєв і 7 Борей Мойсеєвих (якщо народу не вистачає, то досить і 3-х). Їх, якщо дозволяє штат колективу, краще заздалегідь вибрати «артисти», якщо ні, то можна на святі обіграти так, щоб викликати у глядачів для надання якоїсь допомоги на початку сценарію і вже одягнути, але по крайній мірі парочка Борей повинні бути з артистичного складу. Костюм Звєрєва: щось дуже гламурна, обов’язково взуття на височезних підборах, більше блиску, хутра і щоб всі бачили, хто прийшов – на голові корона з його зображенням, також можна повісити зображення, як номер, на груди і спину. Борі: кліпси на вухах і гола попа (зображення попи в трусиках стрінги роздруковується на принтері, пришивається до квадратного шматка тканини, до якого пришиваються зав’язки – виходить типу фартуха, тільки він надівається на інше місце), також на груди прикріплюється його зображення.

Дід Мороз:
Аааа де Білосніжка?

Звєрєв:
Я за неї!

Дід Мороз:
Захворала, чи що?

Звєрєв:
Ні, поїхала на конкурс по стрип дэнсу.

Дід Мороз:
На який конкурс?

Ялинка:
Танцювальний!

Дід Мороз:
Танці, це добре. Це по-старому. Удачі їй. А ви, стало бути, її подруги?

Заєць (сміючись):
Ага, гламурні.

Дід Мороз:
Пропонуємо приєднатися до нашого свята!

Звєрєв:
З задоволенням, ми теж, до речі, з танцями, підготували вам майстер клас.

Дід Мороз:
Чудово!

Звучить приспів пісні «Блакитний місяць» (спочатку цей приспів, потім приспів з пісні «больше гламура» і так далі чергувати, поки не закінчиться номер). Звєрєв співає в мікрофон, а Борі танцюють (рух, природно, використовуються фірмові). В ході танцю, пара Борей (артистів) від’єднуються і йдуть в зал і набирають людей – також 7-рих будь-якої статі. Звєрєв співає, а Борі з викликаними людьми стають по черзі: Боря – людина з залу – Боря і т. д. Йде спільний танець. Музика стихає і під рахунок Звєрєва, команда танцюристів робить попою два рухи ліворуч, потім праворуч, потім повертається спиною, ті ж рухи і потім усе ще разок під музику. Часом танців Ялинка із Зайцем у танцюристів стріляють з хлопавок.

Дід Мороз:
Це, я так вважаю, називається креативно?

Ялинка:
В точку, дід!

Дід Мороз:
Раз народу подобається, то все вірно.

Звєрєв:
Завжди раді допомогти, ми еліта естради, звертайтеся. Змушені покинути вас, зіркам треба відпочити, чекають ще на інших корпоративах.

Дід Мороз:
Звичайно, спасибі величезне, чекаємо в гості.

Заєць:
Що там у тебе далі за сценарієм?

Дід Мороз:
Хор хлопчиків-зайчиків! Відмінні хлопці, орли!

Ялинка знову крутить паличкою, Заєць оббігає її, щось шепочучи.

До зали входять 7 Вєрок Сердючок (артисти ті ж, костюм – головне груди і зірка на голові)

Дід Мороз:
Привіт, дівчата, а ви не помилились? Ми хор зайчиків чекаємо.

Вєрки:
Ми за них!

Дід Мороз:
Пісня…

Вєрки:
Ай, момент!

Звучить пісня «Все буде добре!». Вєрки танцюють (спочатку в ряд, а потім розходяться по залу і кожному вішають на шию медаль). На лицьовій стороні медалі написано: «Все буде добре!» а на тильній — якесь коротеньке побажання на Новий рік.

Дід Мороз:
А добре співаєте, дівчатка, не гірше зайців!

Вєрки після вручення подарунків, шикуються в ряд і, пританцьовуючи, йдуть.

Входить Снігуронька:
Здрастуйте, здрастуйте, мої дорогі!! Я дивлюся веселощі повним ходом рулить! Танці були?

Зал:
Так!

Снігуронька:
Пісні були?

Зал:
Так!

Снігуронька:
Настала пора конкурсів! Як вважаєте? Ялинка і Заєць?

Ялинка:
Правильно меркуешь, пора, давно пора.

Дід Мороз:
Який у нас чудове свято! Креативний і прикольний!

Заєць:
А твій словниковий запас, дід, росте по годинах!

Снігуронька:
У шлях друзі!

Кожен вибирає із залу по 1 гравцю (чоловіків), виходить 4 людини. Ялинка знімає з Діда Морозу шапку.

Дід Мороз:
Це ти чого мене оголяєш?

Ялинка:
«Оголяєш» буде тоді, коли я доберуся в твій нижнепупенский район.

Ялинка в шапку кладе 4 папірці і підносить шапку гравцям, кожен з них повинен витягнути один папірець. В одній написано: «7 разів віджатися», інший – «Випити 7 чарок», третій – «7 раз поцілувати найкрасивішу дівчину», у четвертій «Отримай і розпишися».

7 разів віджатися: гравець, що витягнув дане завдання, віджимається 7 разів. З кожним віджимом до нього Ялинка спонукає пляшку шампанського. З останнім віджимом, пляшка опиняється біля нього, це його приз за силу.

Випити 7 чарок: гравець випиває 7 чарочок (напої на вибір, можна в кожну різний: від молока до віскі – підвищувати градус). Заєць вважає. Після останньої чарки, вручає пляшку шампанського: «На ту, що похмелилася!».

7 разів поцілувати найкрасивішу дівчину: Дід Мороз на вухо говорить гравцеві, що йому треба поцілувати всіх присутніх дівчат (7 разів, а можна по 1). Після поцілункового марафону гравець отримує пляшку шампанського від Діда Мороза.

Отримай і розпишися: гравцеві видається 7 презервативів. Він їх надуває. Після останнього надутого «кульки». Снігуронька: «Ох, неправильне у тебе напрямок. Хоча легкі хороші. Інше призначення цього предмета, ох інше. Ось тобі шампанське, його застосуй з ким треба».

Ялинка:
Дід! Пора здригнутися!

Заєць і Снігуронька:
Підтримуємо!

Дід Мороз:
Я не проти, але ще подарунки.

Ялинка:
Так зараз і подаруємо! А потім і обмиемо їх.

Дід Мороз:
Тоді за справу!

Вручення подарунків та продовження банкету.

Залишити відповідь