Сценарій нового року для корпоративу з приколами

Сценарій нового року для корпоративу з приколами

Святкова атмосфера створена, глядачі чекають початку сценарію Нового року. Відкривається двері.

Входять два Коня (коні Діда Мороза, як варіант — олені) і вносять на ношах, вщент п’яного Діда Мороза. Якщо не вдалося роздобути носилки, то Коні тягнуть Діда попід руки. Коні ставлять ноші на підлогу (якщо варіант без спецтехніки, то присаджують Діда на стілець, підкладають під спину подушку).

Дід Мороз (п’яним вимогливим голосом):
Мені ще чашечку кави!

Кінь 1 (співає):
Баю-баю-баюшки-баю.

Кінь 2:
Ти чого? Теж кави опился?

Кінь 1:
У такому вигляді він не може бути вжито у справу. Так що нехай проспиться, а до його пробудження нам доведеться вести сценарій.

Кінь 2:
Ось влипли!

Дід Мороз:
Мені ще чашечку кави!

Обидва Коня:
Баю-баю-баюшки-баю.

Дід Мороз починає засинати, Коні продовжують заколисувати.

Кінь 1 (звертаючись до залу):
У переддень Нового року…

Дід Мороз починає крутитися, щось бурмотіти. Коні знову починають співати.

Кінь 2:
Треба щось робити. Конкурси самі себе не зіграють, пісні не споются, вірші не відзвітують. А ми замість того, щоб організовувати свято, повинні бути хором хлопчиків-зайчиків.

Кінь 1:
Взагалі-то ми зараз повинні стояти в стійлі балдеть, а співаємо, баю-баюшки…

Дід Мороз починає обмахуватися рукою, як ніби йому жарко. Кінь 1, не перестаючи співати, озирається і знаходить віник, бере його і починає охолоджувати Діда, як опахалом.

Кінь 2:
Ну що, зал? Справа загальна, новорічна, а тому змушений.

Кінь 1 продовжує співати, а Кінь 1 вибирає із залу чоловіка, іде з ним за двері. Де чоловіка переодягають у маленьку дівчинку, необов’язково кардинально змінювати образ, досить закотити штани, одягнути спідницю або просто обмотати навколо талії шматок тканини. Якщо на голові довжина волосся досягає хоча б 4 см, то робляться декілька хвостиків (хаотично по всій голові), якщо з волосяним покривом туго, то надівається перуку (натуральний або саморобний з ниток, головне зробити на ньому хвостики або кіски). Бажано з жертвою визначитися заздалегідь, особа має бути розкутим і артистичним, а сама жертва не повинна здогадуватися, що для неї приготована роль в сценарії Нового року. Вийшли Кінь і глядач повертаються в зал. Новоспечену дівчинку ставлять на стілець і вручають аркуш з віршем, «вона» має зачитати його дитячим голоском. Вірш справа смаку, може бути стандартний про Новий рік або «з перчинкою».

Дід Мороз, зачувши віршик, розпливається в усмішці і продовжує солодко спати. Нарешті Кінь 2 вільний від пісні. Після зачитування вірша слід пісенька (можна переробку на Новорічну тематику).

Дід Мороз (від задоволення плескає в долоні і говорить):
Добре поводься в Новому році, вчися старанно, слухайся маму, тата, бабусю…

Кінь 2 (нахиляється до Коня 1 і стурбовано):
Марить, чи що?

Запановує тиша.

Дід Мороз (різко прокидається, він прийшов в себе):
Це що за народну творчість?

Кінь 1:
Це гра така, в машину часу. Ось і переможниця визначилася.

Кінь 2 помагає злізти зі стільця «дівчинці», вручає приз, «вона» займає своє глядацьке місце.

Кінь 1:
З добрим ранком, Дід. Пора новорічний ранок вести.

Дід Мороз:
Не можу, слабкий здоров’ям.

Влаштовується зручніше на ношах (стільці).

Кінь 2:
Кінчай, Дід, жарти жартувати, не смішно!

Тут лунає звук дзижчання (характерний звук, що видає вібратором, в принципі, у крайньому випадку, можна записати на диктофон, хоча можна включити оригінал).

Коні здивовано крутять головами.

Кінь 1 (задумливо):
Це жжжж неспроста.

Дід підскакує, як ошпарений. До зали входить третій Кінь, одягнений в ігровій костюмчик сексуальної спрямованості (перетягнуть ременями в кількох місцях). В руках у нього коробка, на якій написано SEX (напис повинна бути великою). Кінь може пограти коробкою в руках, щоб усі глядачі зуміли розгледіти її і заповітне слово на ній. Кінь 1 і 2 Кінь в жаху туляться один до одного, здогадавшись про метаморфозу зі своїм третім іншому.

Включається мелодія з бару «Блакитна устриця» (к/м «Поліцейська Академія»). Кінь 3, граючи в руці коробкою, рухається на Діда, Коня 1 і Коня 2. Ті вишикувалися в шеренгу і синхронно відступають. Це все бажано зробити в такт – Кінь 3 плавно типу намагається комусь влаштуватися ззаду, а трійка синхронно захищає свої зади: наприклад, Кінь 3 робить крок вліво, а трійка крок вправо, не даючи йому обійти їх з флангу. У якийсь момент трійця повертається спиною один до одного, утворюючи неприступну угруповання. В цей час припиняється мелодія. Трійка так і стоїть, не розходиться.

Кінь 1:
Гарна погода сьогодні.

Кінь 2:
Кажуть, знову ціни зростуть на хрін.

Дід Мороз:
Гітлер капут.

Кінь 3:
Це ви про що? З якого сценарію? Поза у вас якась дивна, напружена, ховаєте що ль, чого?

Кінь 1:
Хто?! Ми?! Ні!

Кінь 3:
Не зрозуміло, мабуть тут якась хитра новорічна гра. Грайте, раз так приспічило, а піду, подивлюся, як там гості розважаються.

Кінь 3 ходить по залу, грає коробкою в руках, скрушно хитає головою.

Кінь 3:
Справи кепські. Занудьгував народ. А ну давай! Веселися! На конкурс, хлопці, поспішай! Не соромимося, молоді люди, виходимо, виходимо!

Якщо чоловіки не зголосилися самі, то слід викликати 3-4 людини. Коли вони виходить, із застиглої в щільній позі трійці чується порада: «Втікайте!». Кінь 3 досить обходить викликаний загін.

Кінь 3:
Приступимо!

Заздалегідь готується реквізит, розрахований на кількість викликаних гравців, тому треба точно знати, скільки буде брати участь 3-4 або більше. Треба підготувати для кожного гравця однакові набори наряду снігуроньок: тіара, туфлі і плаття (з цим можуть виникнути проблеми, накладно заготовляти таку кількість, хоча може хтось принесе з дому, в крайньому випадку, підійде будь-яку сукню блакитного кольору). Набори кладуться в непрозорий мішок. Гравці знімають взуття і верхній одяг (піджак, светр). Включається будь-яка музика (можна ту ж мелодію з бару «Блакитна устриця»), гравці передають один одному мішок. Цей процес повинен постійно повторюватися. Як тільки закінчується музика, той, у кого в цей момент виявляється мішок, дістає з неї одну річ (якщо попадеться взуття, то береться тільки одна туфелька). Знову включається мелодія (тривалість треба весь час міняти, щоб гравці не здогадувалися, коли вона закінчиться). І так триває, поки не буде спустошений міх. Тепер кожен повинен одягтися у те, що йому дісталося. По ідеї повинні вийти новоспечені снігуроньки. Які вони вийдуть, подивіться. Можливо, хтось залишиться босоніж, а хто-то в різних туфлях (туфлі бажано брати старі, готові на викид, краще, якщо вони будуть без задника або його можна зрізати), хтось з двома тиарами. Шляхом голосування обирається снігуронька дня. Їй Кінь 3 вручає свою коробку, вона повинна її відкрити. Насправді, там справжні грошові банкноти, сума згідно з фінансовими можливостями. Снігуроньки повертаються на місце.

Дід Мороз, Кінь 1, 2 Кінь:
Гроші?!

Кінь 3:
А ви що хотіли там побачити?

Дід Мороз:
А ти чого так вирядився?!

Кінь 3:
Ну, має ж хтось з нас бути в маскарадному костюмі!

Кінь 1 (хапаючись за серце):
Тобі він вдався. Так і до інфаркту можна довести.

Кінь 3:
Чого?

Кінь 2:
Проїхали! Ми відволіклися, хлопці! А ще келихи не підняті, подарунки не подаровані!

Кожен з артистів сценарію говорить тост і після кожного піднімаються келихи, а потім слід вручення подарунків.

 

Залишити відповідь